Tere,

Tervitan Sind ja kutsun meile külla vastvalminud Eesti Loto Majas, büroohoones Tallinnas, aadressil Hallivanamehe 4.
Mahuka meeskonnatöö tulemusena lõime ühe väärika ja tänapäeval büroohoonetele esitatavaid kõige kõrgemaid standardeid järgiva energiasäästliku hoone, mille valmimisel on kasutatud parimaid materjale ja uudseimaid lahendusi, mis hetkel võimalik on. Mugavuse ja praktilisuse kõrval pidasime alati väga oluliseks ka turvalisust.
Võite kindlad olla, et kõik meie büroomajja tänaseks koondunud ettevõtted on väga väärikad ja vaieldamatult oma ala tunnustatud tegijaid!
Omades hoonete haldamises pikaajalisi kogemusi, annab meie hooldusmeekond igal hetkel parima ,et iga meie üürnik ennast hästi ja hoitult tunneks!

Lugupidamisega,

Martin Komendant
Hallivana OÜ

Hallivanamehe lugu

Kuni aastani 1918 asus Hallivanamehe 4 krundil parun von Grauemanni suvemõisa tall, mille tallimeheks oli Hallivanamehe vaarisa. Selle mehe nutikus, käteosavus ja vägev suuvärk olid tuntud kogu Kitsekülas ja Tondil. Hallivanamehe isa oli aga kalamees. Tubli ja väärikas mees, kelle julgust ja aupaklikkust mere ees hindasid kõrgelt väga paljud.

Hallivanamees ise nägi ilmavalgust 1930. aasta 25. augustikuu varajastel hommikutundidel pere kolmanda lapsena. Ristinimeks pandi talle Jakob.

Lapsepõlve veetis Hallivanamees Kitseküla karjamaadel. Peamiselt joostes ja pidevalt uusi vigureid välja mõeldes. Tema olevatki esimene laps, keda kutsuti vigurivändaks. Eriti meeldis talle trammiga sõita kui trammitee 1936 Tondini jõudis. Reaalkoolis õppimine jäi tal sõja tõttu pooleli. 1949. aasta märtsis algas Hallivanamehe sõit koos perega kuueks aastaks kaugesse Siberisse. Naastes kolis Hallivanamehe pere Pärnu lähedale Liusse. Temast sai metsamees, selline õige metsamees, kes teadis metsa ja pidas metsast lugu.

Oma elu suurimat õnne – Martat, kohtas Hallivanamees esimest korda Naabri-Villu kesksuvisel heinateol, peale mida nähti neid üha tihedamini koos. Hallivanamehe ja Marta perre sündis kolm poissi ja väikene Tiiu.

90ndatel sai Hallivanamees tagasi vaarisale kuulunud maad Kitsekülas. Selle asjaajamise käigus läksid lapsed omavahel täitsa tülli. Aga see Hallivanamehele ei meeldinud, kohe üldse mitte. Kõik kutsuti ühe laua taha kokku ja klaariti asjad ilusti ära. Tarkuse, kavaluse ja armastusega.

Tänasel päeval Hallivanamehele see linna sagimine ja kära enam ei istu. Aga lapsed elavad siinsamas. Kõige rohkem teevad talle head meelt need korrad, kui kõik kogunevad tema juurde maale ja väikesed kuulavad õhinal tema lugusid elust. Ja neid tal ikka jätkub. Ja neid ta räägib ikka hea meelega.

ÄRI- JA BÜROOHOONE PÄRNU MNT. ÄÄRES

Tervitan Sind ja kutsun tutvuma vastvalminud büroohoonega aadressil Hallivanamehe 4 – Eesti Loto Majaga.
Mahuka meeskonnatöö tulemusena on valminud silmapaistvalt väärikas hoone, milles on kõiges järgitud büroohoonetele esitatavaid kõrgeimaid standardeid. Energiasäästliku hoone valmimisel kasutatud materjalid on parimad ja lahendused uusimad, mis hetkel võimalik.
Eesti Loto Majas tänaseks esindatud ettevõtted on kõik väga väärikad ja omal alal tuntud-tunnustatud tegijad.
Pikaajaline kogemus hoonete haldamise alal on kinnistanud meie arusaama, et rahulolev üürnik on see, kellesse sa suhtud nagu oma heasse sõpra!


Lugupidamisega,

Martin Komendant
Hallivana OÜ
CEO


Eesti Loto Maja on äri- ja büroohoone, mis asub Tallinna kesklinnaosas, aadressil Hallivanamehe 4. Hoone nimepatroon ja üks ankurrentnik on Eesti Loto AS.

Hoonel on 9-korruseline maapealne osa, millele lisandub maja alla asuv 2-korruseline maa-alune parkla. Parkimise võimalus on lisaks veel ka kaameratega valvataval kinnistul. Esimese korruse hubane bistroo-kohvik pakub võimalust meeldivalt keha kinnitada.
Tööpäevadel on fuajees administraator-turvatöötaja, muul ajal on hoones videoravalve.

Hoone arhitektiks on paljude Tallinna büroohoonete (Delta Plaza, City Plaza, Estconde Ärimaja jne) looja Jüri Okas (AB Okas&Lõoke).

Hoone arendaja oli EKE Invest koostöös Age Varaga. Alates 2018 aastast on hoonet omava ja opereeriva firma ainuomanikuks EKE AS.

Hallivanamehe tänav 4 kinnistu asub Pärnu maantee ääres, Tallinna Kesklinna linnaosa nõutuimas äri- ja kaubanduskvartalis, ühe suurima liiklustihedusega peamagistraali Via Baltika ääres (südalinnast väljasõidul paremal) ning on absoluutselt unikaalses ühis- ja üldtranspordi sõlmes ehk büroohoonele ühes parimas asukohas kogu Tallinna linnas.

Eesti Loto Maja büroohoone on lihtsalt leitav ja ülihea nähtavusega Pärnu maanteelt, asub otse üle tee Politseimajast. Umbes 50 meetri kaugusel asub “Kalevi” bussipeatus, ligikaudu 100 meetri kaugusel trammipeatus ning 200 meetri kaugusel elektrirongi peatus.

  • Hallivana OÜ